Spotify-premium-mod-apk

Latest Spotify Premium Mod APK 8.6.56.867

Spotify premium MOD apk. Spotify muhtemelen gezegendeki en büyük akış platformlarından biridir. Ancak, aslında ne kadar iyi? Bu derlemede, en kısa sürede ve herkes için derinlemesine bir göz atıyoruz!

Spotify’ın varlığı, birkaç müzik akışı platformunun başlamasına neden oldu. Ancak Spotify, birbirinden daha büyük binlerce ve binlerce müşterisi olan birçok grup arasında tercih edilen olmaya devam ediyor.

Bir müzik akışı platformuna abone olmaya çalışıyorsanız, Spotify buna gerçekten değer veriyor mu? Bu yazıda, standart yarışmalar arasında bazı karşılaştırmalar yapmanın yanı sıra, bununla ilgili öğrenilecek her şey hakkında konuşuyoruz. Kararı öğrenmek için ipucuna kadar kal!

Download Spotify premium mod apk

NameSpotify Premium
Last updatedAug 26, 2021
Compatible with Android 4.1+
version8.6.56.867
Size61.07mb
ModPremium Unlocked
CategoryMusic & audio
developerspotify LTD.
Google play linkplay store

Talimatlar – lütfen yüklemeden önce bu dosyayı açın

what is Spotify ?

Spotify, Ekim 2008’de başlatılan bir müzik akışı platformudur. Çoğunlukla İsveç’te yerleşiktir ve o zamandan beri, şu anda hepimizin bildiği dünya çapında bir fenomen haline geldi. Artık dünya genelinde 5 kıtada 79 ülke tarafından erişilebilir durumda.

Spotify premium mod apk

Spotify-premium-mod-apk
Spotify premium mod apk

Şu anda en büyük ve en sıcak müzik akışı platformu olarak anılan Spotify, aydan aya 286 milyon enerjik müşteriye sahiptir. Bu sayıların 130 milyonu Spotify Premium abonesidir. Bunun dışında, şu anda platformda erişilebilen 50 milyondan fazla parça var. Bu müzik platformunu hiç denemediyseniz veya yine de düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz! Bu sunumun ucuyla, umarım, Spotify’ın sizin için olup olmadığını fark edeceksiniz.

How does Spotify work ?

Müzik akışı platformlarını ilk kez dinliyorsanız veya bu platformlar hakkında bilgi sahibiyseniz, kafanız karışmamalıdır. Artık yüksek teknolojili bir dünyada yaşıyoruz, artık mekan konforu şart. Bununla birlikte, Spotify’ı kullanmaya başlamak şu adımları takip etmek kadar basittir –

1. Yepyeni bir hesaba kaydolmak için Spotify web sitesine gidin.

2. Bir abonelik katmanı seçin (Spotify ücretsiz, Spotify Premium). 2’nin altındaki ayrımı tartışacağız.

3. Spotify uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirin.

4. Uygulamayı açın ve hesabınıza giriş yapın.

Sınırsız müziğe kulak vermek işte bu kadar basit! Şimdi, uygulamada neler beklendiği hakkında konuşalım.

Spotify options ( free and premium )

Spotify premium mod apk

Spotify-premium-mod-apk
Spotify premium mod apk

Dünyanın ana müzik akışı platformu olan Spotify, burada ve orada seçeneklerle dolu. 20 yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, günümüzde hala gelişiyor. Ancak şimdilik, Spotify’ın ücretsiz ve premium seçenekleri içeren mevcut seçeneklerine bir göz atalım.

Spotify free options

• Dikkate alınması gereken 50 milyondan fazla erişilebilir parça

• Podcast’lerin ve sesli kitapların kullanılabilirliği

• Müziğinizle birlikte 14 güne kadar yurt dışına seyahat edin

• Bir hücre makinesinde herhangi bir gözlemi seçin ve oynatın

• Duyarlı ve hızlı uygulama

• Oynatma listeleri oluşturma yeteneği

• Ne dinlediklerini görmek için iş arkadaşlarınızı takip edin

• Çoğunlukla uğraşlarınıza dayalı yeni müzikler keşfedin ve çalma listesi sunun

• Oldukça fazla cihazla uyumluluk (Konsollar, ses sistemi, TV, iyi saatler, akıllı telefonlar, otomotiv)

• Spotify Bağlantısı

• Spotify Evcil Hayvanlar

• Spotify Çocukları

• Spotify Hediyesi

• Spotify premium mod apk

Spotify-premium-mod-apk
Spotify premium mod apk

Spotify premium options

• Yukarıdakilerin tümü kısıtlama olmaksızın

• reklamsız

• Çevrimdışı dinleme

• Yüksek kaliteli ses

• Sınırsız atlama

•Spotify Ücretsiz Deneme Sürümü (Ücretsiz 3 aylık Premium, istediğiniz zaman iptal edin)

• Spotify premium mod apk

What are the Different Spotify Premium Plans?

Spotify ile mükemmel müzik uzmanlığını elde etmek için para harcamaya karar verirseniz, planınızı bile özelleştirebileceksiniz. Hangi Spotify Premium planının size uygun olduğunu öğrenmek için bir sonraki adımı öğrenin

Spotify Premium Individual ($2.58/month) – Yalnız yaşıyorsanız veya Spotify’ı yalnız kullanmayı planlıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir premium plandır. Yukarıdaki tüm seçeneklere sahipsin!

Spotify Premium Student ($4.99/month) – Halihazırda bir üniversiteye veya koleje kayıt yaptırabilecek üniversite öğrencileri için, bu sizin için doğru plandır! Bunun yanı sıra, 4 yıla kadar abonelikte %50 indirim alırsınız!

Spotify Premium Duo – Premium ikili {çiftler}, refakatçiler veya birlikte yaşayan iki kişi için idealdir. Tam burada, bir indirimli değer için 2 premium hesap alacaksınız. Bunun yanı sıra, her hesabın zevkine dayalı olabilecek parçalara dikkat etmenizi sağlayan benzersiz Duo Mix işlevi erişilebilir olabilir.

Spotify Premium Family – Müzik severlerden oluşan bir ev için Spotify Premium Ailesi uygun plandır. 6 üyeye kadar olan haneler için iyidir, ayrıca Family Mix olarak bilinen benzersiz bir işleve sahip olursunuz. Bu, herkesin, çoğunlukla evdeki herkesin müzik zevklerine dayalı bir çalma listesi almasına olanak tanır. En önemlisi, aile üyeleri için müziği ifade etmek için anne ve baba yönetiminin girişine izin veren bir işleve bile girebilirsiniz.

Spotify-premium-mod-apk
Spotify premium mod apk ( Wittyocean.com )

5 Reasons to Avail Spotify Premium –

Bazı insanlar için, Spotify’ın ücretsiz modeli, düzenli olarak dinleme istekleri için yeterince güzel. Ancak bu kritik müzik severler için premium model önemlidir. Bu nedenle, premium planın sizin için doğru olup olmadığından yine de memnun olmayanlar için Spotify Premium’dan yararlanmanın en önemli nedenleri aşağıda listelenmiştir.

  1. yalnızca 96 kilobit/saniye veya en yüksek kalitede 160 kbps’de duymanıza izin verir. Ancak Premium, daha zengin ve ayrıntılı bir çıktıya izin veren 320 kbps’ye kadar dikkat etmenizi sağlar.
  2. Ücretsiz ile, karıştırılmış kısım içinde atlayabileceğiniz çeşitli durumlarla sınırlandırılırsınız. Spotify premium, istediğiniz kadar şarkı atlamanıza izin verirken.
  3. Reklamları kim sever? Ücretsiz modelde, müzik dinleme uzmanlığını mahvedebilecek reklamlarla dolup taşacaksınız. Premium plandan yararlandığınızda reklamlar tamamen mevcut değildir.
  4. Ayrıca premium müşteriler için iki hafta boyunca en sevdiğiniz sanatçıların yeni albümlerine benzersiz ve erken giriş hakkı elde edersiniz.
  5. Premium modelde çevrimdışı olarak 10.000 şarkıya kulak verebilirsiniz.

Spotify Incorrect Username or Password –

Bazen, hesabınızla ilişkili unutulmuş bir kullanıcı adı veya şifre sorunuyla karşılaşmanız mümkündür. Bu sadece herhangi bir açıdan bir sorun değil. Bu soruna birkaç hızlı düzeltme var.

• Uygun hesabı kullandığınızdan emin olun. E-posta ve telefon miktarınızı onaylayın.

• Kullanıcı adınızı ve şifrenizi daha iyi hale getirmek için “Şifrenizi mi unuttunuz” bölümüne de gidebilirsiniz.

• Bunlardan birini Spotify’ınıza köprülemek için bir Apple veya Facebook hesabınız olduğunda emin olun. Bu yaklaşım, zaten farklı bir tedarikle bağlantılı olduğu için hesap verilerinizi gözden kaçırmazsınız.

Bağlı bir Apple veya Facebook hesabınız varsa, ancak yine de mesaj görüntüleniyorsa, alternatif bir seçenek var. Spotify’ı Android’inizden kaldırabilir veya PC’nizdeki uygulamayı kapatabilir ve önbelleğinizi ve kayıtlı şifrelerinizi temizleyebilirsiniz.

Ardından, Spotify’ı yeniden yükleyin ve yeniden açın. Bağlı hesabınızı kullanarak bir kez daha giriş yapmayı deneyin ve Facebook veya Apple hesabınıza giriş yapın. Her şey zaten başarısız olduysa, bu cevabı onarmalıdır.

visit here to reset the password

2 thoughts on “Latest Spotify Premium Mod APK 8.6.56.867”

  1. Pingback: Download Minecraft Apk Indir - v1.17.30.23 Free - Witty Ocean

  2. Pingback: Brawl Stars Apk indir - Witty Ocean

Comments are closed.