Minecraft-apk-indir

Minecraft Apk Indir – v1.17.30.23 Free

Minecraft apk indir – Pocket Edition, maksimum yaratıcılık gösterebileceğiniz oyun severler için harika bir eğlencedir. Burada en basit eşyalardan lüks kalelere kadar her şeyi yaratabilirsiniz. Çeşitli dünyaları keşfedin, arkadaşlarınızla rekabet edin ve oyun ortamını beğeninize göre değiştirin.

Developer Mojang
Android 4.2+
Genregames without stimulations
Size 133.5 Mb
Updated1 September 2021
Current versionv1.17.30.23

Minecraft APK İndir, hayal gücünüzü özgürce bırakabileceğiniz sınırsız kaynaklara sahip yaratıcı bir mod mevcuttur. Hayallerinizdeki dünyayı yaratın, farklı binalar inşa edin, günün saatini kendi takdirinize göre değiştirin ve sakinlere çeşitli eşyalar dağıtın.

Karmaşıklığı sevenler için uygulama, sınırlı miktarda kaynak kullanarak silahlar, zırhlar ve yapılar oluşturmanız gereken bir hayatta kalma modu sunar. Yeni kaynaklar elde etmek için tehlikeli çetelerle savaşmanız gerekecek. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla birlikte hayatta kalabilirsiniz.

Also ReadDownload Spotify premium apk for Free

yetenekleri, dünyanın dört bir yanından oyunun hayranlarının içeriğiyle genişletilebilir. Yeni haritalar, benzersiz dokular, orijinal görünümler – özel modifikasyonlar arasında kesinlikle beğeninize göre bir şeyler bulacaksınız. MCPE APK’da ( Minecraft indir apk ) ayrıca kendi içeriğinizi oluşturabilir ve programlamak isterseniz oynanışı değiştirebilirsiniz.

Minecraft Game Screenshot

Minecraft-apk-indir
Minecraft apk indir v1.17.30.23
Minecraft-apk-indir
Minecraft Apk indir

Minecraft-apk-indir
Minecraft indir apk v1.17.30.23
Minecraft-apk-indir
Minecraft apk indir

A game of creativity and survival in your pocket

Eskiden Minecraft Pocket Edition olarak anılan Android için Minecraft, Mojang’ın popüler Minecraft oyununun bir uyarlamasıdır. Bu sefer, cep telefonunuzun veya tabletinizin dokunmatik ekranında oynatılmak üzere tasarlanmıştır. Minecraft, tüm zamanların en çok satan video oyunudur. Oyuncular, hammaddeler için madencilik yaparken, aletler üretirken, yapılar inşa ederken ve hayatta kalmak için yarışırken bir blok dünyasını keşfederler.

Also Read Download Gameloop indir

Download Minecraft apk indir –

Bilgi

• Oyun için OBB/Cache gerekli değil

• ARMv6 desteği yoktur ve asla olmayacaktır. sadece ARMv7

• 0.1.1 sürümünden sonra en az 2.3 Android’e ihtiyacınız olduğunu belirtmekte fayda var.

• Ayrıca, 0.7.3 sürümünden sonra en az 2.3.7 Android’e ihtiyacınız var.

Unzip this file after downloading ( Minecraft apk indir ) then install it

Artıları –

Çekirdek Minecraft deneyimini etkileyici bir dereceye kadar mobil cihazlara çevirir

Yaratıcı oyuncuları yıllarca eğlendirebilecek yaratıcı seçenekler sunar

Eksileri

Kontroller, PC ve konsol deneyimlerinin organik hissi ile eşleşemez

Dünya daha küçük ve canavarların hayvanat bahçesi daha az çeşitli

Explore a 3D grid of biomes –

Oyun bir zamanlar taşınabilir cihazlar için bağımsız bir sürümdü, ancak artık Minecraft’ı Android, iOS ve PC, Nintendo Switch, Xbox One ve şimdi PS4’te oynayabilirsiniz. Bu sürümle çalışan oyunun yalnızca Windows 10 sürümüdür, farklı özelliklere sahip Java sürümü değil. İki oyun türünü ayırt etmek için mobil sürüm genellikle Bedrock olarak adlandırılır.

Gelişmiş çapraz oyun ile artık daha fazla oyuncu Minecraft’ın keyfini çıkarabilir ve birbirleriyle etkileşime girebilir. Bu korumalı alan oyununun belirli hedefleri veya belirli bir anlatımı yoktur. Yeni dünyanızı oluşturduktan sonra, hayatta kalmanız ve sanal bir gerçeklik inşa etmek için yaratıcılığınızı serbest bırakmanız gerekiyor.

Oyunda, 3 boyutlu bir ızgara üzerine yerleştirilmiş ve biyom olarak bilinen farklı alanlara ayrılmış açık dünyalarınızı keşfedersiniz. Diğer oyuncularla ve diğer oyuncular olmayan, çeteler olarak bilinen karakterlerle karşılaşacaksınız. Bunlar köylüler, düşman yaratıklar veya hayvanlar olabilir. Onlarla etkileşim kurmanın, hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek, tilki veya pandayı evcilleştirmek de dahil olmak üzere farklı yolları vardır.

How it works through touch screen –

Java sürümünün aynı kavramlarının çoğu dokunmatik ekranlı ana kaya oyununda bulunabilir. İnşaat için ahşap gibi malzemeleri saklayabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir envanteriniz var. Oyunun ana bölümleri hareket etmek ve blokları toplamak ve yerleştirmek. Bu işlevlerin dokunmatik ekrana uyarlanması başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Ekrana istenilen yere dokunularak blokların yerleştirilmesi sağlanabilir. Fare tıklaması gerektiren blokları yok etmek gibi diğer eylemler, çok iyi çalışan, basıp tutma olarak değiştirildi. Seçenekler menüsü, oyuncunun kontrolleri ve kamera görünümünü ayarlamasına olanak tanır. Daha büyük ekranlar için ideal olan bölünmüş dokunmatik kontroller de vardır.

Grafikler ve film müziği benzersizdir, ancak sizi şaşırtacak ve etkileyecek bir şey değildir. Oyunun gerçekten kendini gösterdiği yer, sanal ortamın yaratıcılığı ve potansiyelidir. Sürükleyici deneyime katkıda bulunan harika bir çevrimiçi topluluk tarafından desteklenir.

what Next for Virtual world

Sanal dünyaları keşfetmeye doyamıyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Minecraft deneyiminize ekleme yapmanın ve deneyiminizi genişletmenin yolları var ve deneyebileceğiniz alternatifler var. Bir nedenden dolayı en çok satan video oyunu oldu. Bu nedenle, deneyimi artırmak veya benzer bir şey denemek istiyorsanız işte size bazı seçenekler.

Mod-Master for Minecraft ile Minecraft oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Ücretsiz veya premium sürüm olarak gelir ve oyununuza hemen hemen her şeyi eklemek için kullanabilirsiniz. Haritalar, tohumlar, modlar ve sunucular yüklemenize olanak tanır. Eklentileri, oyununuzla ilgili aksaklıklar ve sorunlarla karşılaşmadan sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Her Minecraft oyuncusunun kendi favori öğeleri vardır. Oyunu oynamanın yanı sıra, yaratıcı olmak için farklı alanlar var. Doku paketlerini değiştirmek isteyenler için Minecraft için UTK.io size istediğiniz içeriği düzenleme şansı verir. Alternatif olarak, dış görünümleri düzenlemek isteyenler için dış görünüm düzenleyici 3D’yi deneyebilirsiniz

Minecraft’ın iki eğlenceli alternatifi, özelleştirilebilir avatarları ve keşfedilecek eğlenceli dünyaları olan Roblox’tur. Çocuklara ve gençlere yöneliktir. Veya eğlence ve macerayla dolu olan ancak Minecraft gibi tam olarak 3D olmayan The Blockheads’i deneyebilirsiniz. Etrafınızdaki vahşi doğayı keşfederken ahmaklığınızı canlı tutmakla görevlendirildiniz.

An Entertaining Game that has Become a Classic –

Minecraft, yaratıcılığı ifade etmek, hayatta kalma dünyasını kavramak ve teknik olmak için mükemmeldir. Oyun sizi uzun süre oyalamak için çekicidir ve yok etmek için güzel bir yol olabilir. Platformlar arasındaki çok oyunculu işlev, oyunu arkadaşlarla etkileşim kurmanın güzel bir yolu haline getirir. Grafikler diğer sürümler kadar pürüzsüz ve parlak olmasa bile oyunu bir Android cihazda oynamak kolay ve eğlencelidir.

Minecraft’ın Bedrock sürümünün en son sürümü, arılar olan yeni çeteleri getirdi. Artık oyunda arılar, kovanlar, arı yuvaları ve bal blokları bulabilirsiniz. Bu sürüm aynı zamanda PlayStation 4’e çapraz oynamayı da getirdi. Oyun sırasında ve oturum açarken meydana gelen çökmeler için düzeltmeler yapıldı. Sandıkların görünmez hale gelmesiyle ilgili bir sorun çözüldü.

1 thought on “Minecraft Apk Indir – v1.17.30.23 Free”

  1. Pingback: Brawl Stars Apk Download - Witty Ocean

Comments are closed.