images 32

Brawl Stars Apk indir

Brawl stars apk indir – Brawl Stars, her biri üç karakterden oluşan iki ekibin, etkileşime geçmek için engeller ve unsurlarla dolu bir ortamda savaşması gereken gerçek zamanlı bir savaş oyunudur. Amacınız: diğer takıma bir ders vermek.

Karakterinizi kontrol etmek kolaydır ve aslında bunu cihazınız dikey konumdayken tek parmağınızı kullanarak yapabilirsiniz. Karakterinizi hareket ettirmek ve saldırmak için parmağınızı ekrana dokunup kaydırmanız yeterli. Zafer için iyi bir şansa sahip olmak istiyorsanız çok önemli olan özel yeteneklerinizi de bu şekilde açığa çıkarabilirsiniz.

Brawl Stars’ta çeşitli oyun modları bulabilirsiniz. ‘Ödüller’ modunda amacınız, oyunu diğer takımdan daha fazla yıldızla bitirmektir. Diğer oyun modlarında, haritanın ortasında bulunan bir dizi kristal için savaşmanız veya destansı bir ‘ölüm maçında’ diğer oyunculara karşı doğrudan rekabet etmeniz gerekir.

Brawl stars, Supercell’den bir başka hit; mobil cihazlar için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır, hoş kontrollere, çok çeşitli karakterlere ve oyun modlarına ve kesinlikle büyüleyici grafiklere sahiptir.

Supercell, en son mobil oyunu Brawl Stars’ı Kanada App Store’da yumuşak bir şekilde piyasaya sürdü. Play Store’da Brawl Stars Android sürümünü ne zaman yayınlayacaklarına dair bir haber yok. Merak etme. Sizin için oyuna göz kulak olacağız.

Also download – Spotify premium mod apk

Kavga zamanı! Şehirdeki en sıkı takımı kurun ve gerçek zamanlı olarak 3’e karşı 3 savaşın. Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale yapımcılarının en yeni oyunudur.

Brawl-stars-apk
Brawl stars apk

Arkadaşlarınızı toplayın ve destansı bir çok oyunculu slugfest için hazırlanın! Cezalandırıcı SÜPER yeteneklerle çeşitli kabadayı oyun modlarının ve düzinelerce zorlu ve taklalı karakterin kilidini açın. Vur onları, havaya uçur, yumrukla ve dört farklı oyun modunda savaşı kazan:

Also download – Minecraft apk latest

 • Ödül: Rakipleri ortadan kaldırarak takımınız için yıldız toplayın, ancak sizi avlamalarına izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır!
 • Smash & Grab: Rakip takımla savaşırken haritanın ortasından Kristalleri toplayın. 10 kristal toplayan ve onlara tutunan ilk takım kazanır.
 • Soygun: Rakip ekip tarafından korunan kasayı kırın veya değerli eşyalarınızı olası kasa hırsızlarından koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını belirlemek için birkaç dakikanız var!
 • Hesaplaşma: En kaba gümbürtü! 10 oyuncu yavaş yavaş küçülen bir arenaya bırakılır. Ayakta kalan son Brawler olabilir misin?

Brawl Stars Uygulaması 37.238 Güncelleme
2021-08-27
BRAWL PASS: BİR KEZ SAVAŞTA…

 • Yeni Kromatik Kavgacı: Kül
 • 70 Katmanlı içeriğin kilidini aç!
 • Özel görünümler ve iğneler içerir!

YENİ OYUN MODU: SHOWDOWN+

 • Sezon 8’de mevcut
 • Yayından kaldırmaların kazanılan kupalar üzerinde etkisi vardır!
 • Sadece solo oyun

BAŞKA

 • Heyecan verici yeni görünümler!
 • Yaşam Kalitesi İyileştirmeleri
 • Denge Değişiklikleri
Brawl-stars-apk
Brawl stars apk indir

Supercell’den eğlenceli ve gösterişli çok oyunculu oyun

Also download – Gameloop indir latest

Clash of Clans’ın son yıllarda oyun endüstrisindeki en büyük fenomenlerden biri olduğu inkar edilemez. O zamandan beri, Clash of Clans’ın geliştiricileri Supercell, Clash Royale ve Boom Beach gibi birkaç spin-off oyunu yayınladı. Brawl Stars, Supercell’den yeni bir oyundur ve Clash of Clans’tan çılgınca farklı bir oynanışa sahiptir. Sevimli estetiği ve hızlı oynanışıyla Supercell’in bu eğlenceli aksiyon oyunuyla ellerinde başka bir başarı daha mı var yoksa çoğu insanın görmezden geleceği bir aptal mı olacak?

Grafikler ve Arayüz
Brawl Stars hakkında dikkat edilmesi gereken ilk şey grafikleridir. Tüm Supercell oyunlarının her zaman parkın dışına çıkardığı bir şey varsa, o da kesinlikle büyüleyici sanattır ve Brawl Stars da bir istisna değildir. Supercell’in kendine özgü çizgi film stiline ve canlı renk şemasına sahiptir. Kavgacıların karakter grafikleri de harika bir şekilde resmedilmiş ve işlenmiştir. Hepsi sadece görünüşlerinden kişilik ve karizma sızdırıyor.

Oyun öncesi arayüz oldukça basit ve anlaşılması kolaydır. Ekranda çok fazla kafa karıştırıcı bilgi yok ve simgelerin anlaşılması çok kolay.

Oynanış
Brawl Stars’ın temeli basittir. Başka bir takımı yenmek için diğer insanlarla takım kurmalısınız. Zafere nasıl ulaşacağınız, hangi oyun modunu seçtiğinize bağlıdır. Brawl Stars’ın en iyi yanlarından biri, birçok farklı oyun moduna sahip olmasıdır. İlk olarak, üç kişilik iki takımın 10 mücevher toplamak için birbirine karşı oynadığı Gem Grab var. Ardından, oyuncuların kazanmak için ayakta kalan son oyuncu olması gereken Showdown var. Bounty başka bir oyun modudur ve bu modda oyuncular en fazla yıldızı kazanmak için kendilerini korumalıdır. Dördüncü oyun modu Soygundur ve bu oyun modunda oyuncular kazanmak için rakiplerinin kasasını kırmalıdır. Son olarak, oyuncuların rakiplerine karşı iki gol atması gereken Brawl Ball var.

Yeni Kavga Karakterleri Alın
Yeni Brawlers edinmek bu oyunun eğlencesinin bir parçası, ama aynı zamanda hayal kırıklığının bir parçası. Elbette, yeni Brawlers edinmenin ücretsiz yolları var, ancak en iyilerini istiyorsanız, bunun için gerçek para ödemeniz gerekecek. Bu, oyunu biraz dengesiz hale getirebilir, çünkü daha fazla parası olan oyuncular daha iyi dövüşçüler ve ekipman alabilirler.

Eğlenceli ve Parlak, Ama Açgözlü
Brawl Stars son derece parlaktır ve hiçbir şey bunu ondan alamaz. Güzel grafiklere ve birçok insanın şüphesiz keyif alacağı hızlı tempolu bir oynanışa sahip. Tek kusuru, birçokları için bir anlaşma kırıcı olabilir ve bu, uygulama içi satın alımlara odaklanmasıdır. Oyun satın almak için para harcamak istemiyorsanız, Brawl Stars uzun vadede oynamak için çok sıkıcı olabilir. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, Brawl Stars iyi bir seçenektir.

PROS


İyi grafikler
Sevimli karakter tasarımları
Hızlı tempolu çok oyunculu
Çok sayıda oyun modu
EKSİLERİ
çökmeye eğilimli
Büyük dosya boyutu
Hafif şiddet içeriyor
Uygulama içi satın almalara çok fazla odaklanma

EKSİLERİ

 • çökmeye eğilimli
 • Büyük dosya boyutu
 • Hafif şiddet içeriyor
 • Uygulama içi satın almalara çok fazla odaklanma

Brawl Stars’ı şimdi indirin
Brawl Stars, size eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için strateji ve harika oyun kontrollerini birleştiriyor. İndir butonunu tıklayarak oyunu hemen indirin. Brawler süper güçlerinizle oynamaya başlamak için Brawl Stars APK dosyasını yükleyin. Oyunda ilerledikçe işler zorlaşıyor ve süper hareketlerinize daha fazla odaklanmanız gerekiyor.

Oyunun harika bir yönü, beceriye dayalı çöpçatanlıktır. Bir oyuncunun her zaman kullandığı kavgacılarla aynı sayıda kupaya sahip oyuncularla ve oyunculara karşı oynadığı, oyuncunun kullandığı kavgacıyla sahip olduğu yer.

Süper hamleyi yalnızca bir kez kullanabilirsiniz. Ancak Süper Hareketler, düşman saldırılarını yok etmek için dev bir taret inşa etmek gibi güçlü efektlerle savaşın gidişatını değiştirebilir. Veya bazı ekstra puanlar için alanı temizleyen düşman kavgacıları içine çekmek için bir kara delik yaratmak. Ayrıca maçlarınızda iyi performans göstererek ganimet kutuları da kazanabilirsiniz.

Oyun içi mağaza, kupa yolu ve kavga kutuları aracılığıyla yeni kavgacıların kilidi açılır. Oyunculara, yeni kavgacılar, madeni paralar, jetonlar, kavga kutuları içeren kupa yolundan ödüller verilir. Maçları kazanarak daha fazla kupa kazandıkça.

Ganimet kutuları, Brawler’ınızın görünümünü değiştirmek için yeni karakterlerin ve kozmetik görünümlerin kilidini açmak için toplayabileceğiniz parçalar içerir. Kendinizi içinde bulacağınız ilk oyun modu Gem Grab. Üç kişilik iki takımın 10 mücevher toplamaya çalıştığı ve geri sayım sona erene kadar ölmeden onları elinde tuttuğu yer.

Brawl Stars Oyun Modları
Ayrıca Hot Zone, Graveyard Shift ve Present Plunder gibi sınırlı süreli etkinlikler de var. Ayrıca Robo Rumble, Big Game ve Boss Fight gibi biletli etkinlikler var. Son olarak, her ay Brawl Stars Şampiyonası modu var. Bir oyuncunun 4 mağlubiyete ulaşmadan önce 3v3 modlarında 15 galibiyet alması gerekir.

Brawl Stars temalı etkinlikler, benzersiz ödüller toplamak için mücevher toplamak veya dalgaları ve patron dalgalarını yenmek gibi özel hedefler sunar. Ancak işin püf noktası, yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olmalarıdır. Genellikle sadece bir hafta sonu için, bu yüzden bu eşsiz ganimeti kapmak istiyorsanız etkinlik programına göz kulak olmalısınız.

Ölüm maçı tarzı Bounty ve üs savunması gibi birkaç 3’e 3 Etkinlik daha var. En son güncellemenin yayınlanmasından sonra oyuna eklenen Brawl Ball adlı bir futbol modu bile var. Brawl Stars oynamaya hazır mısın? Oyunu beğendiyseniz bize bildirin ve Dank Tanks adlı diğer kuzen oyununa göz atın.

Brawl Stars’ın bu versiyonundaki yenilikler neler?
BRAWL PASS: BİR KEZ SAVAŞTA…
Yeni Kromatik Kavgacı: Kül
70 Katmanlı içeriğin kilidini açın!
Özel görünümler ve iğneler içerir!
YENİ OYUN MODU: SHOWDOWN+
Sezon 8’de mevcut
Yayından kaldırmaların kazanılan kupalar üzerinde etkisi vardır!
Sadece solo oyun
BAŞKA
Heyecan verici yeni deriler!
Yaşam Kalitesi İyileştirmeleri
Denge Değişiklik

>> Selçuk sports apk Download || Latest Version