download 3

Araba Park Etme Çok Oyunculu v4.8.4.2 MOD APK (Sınırsız Para/Kilitsiz)

Uygulama ismiAraba Park Etme Çok Oyunculu
Yayımcıolzhass
Türsimülasyon
Boy400MB
En son sürüm4.8.4.2
MOD BilgisiSınırsız Para/Tüm Arabaların Kilidi Açık
AçıkPlay Stores
Güncelleme4 Eylül 2021

Car Parking apk (MOD APK, Unlimited Money/Unlocked), oyunculara bir sürü sürüş zorluğu ve arkadaşlarıyla deneyimlemeleri için eğlenceli park etme dersleri sunan bir sürüş simülasyonudur.

Sürüş simülatörü türü, oyunculara sayısız farklı araç türünü sürerken sağladığı rahatlık ve dürüstlük nedeniyle artık çok seviliyor. Bununla birlikte, Car Parking Multiplayer, bu türe ait olup olmadığına bakılmaksızın farklı bir oyundur, çünkü oyuncuyu arabayı mükemmel bir şekilde park etmenin temel yolları konusunda yalnızca simüle eder veya yönlendirir. Park etme, çok az oyunun geçerli olduğu bir kavramdır, ancak oyun, oyuncuların keşfetmesi için eğlencesini ve yaratıcılığını sınırsızca genişletebilir. Oyuncular bu oyuna gelirlerse, yeni park etme tekniklerine erişebilecekler ve geniş kişiselleştirme ile birçok ünlü arabayı sürmeyi deneyimleyecekler.

image

BÜYÜLEYİCİ OTOPARK SİMÜLATÖRÜ

Car Parking APK içeriği, her oyuncunun park etme becerilerini mükemmel bir şekilde eğitir, hatta sayısız vakayı simüle eder. Oyun, oyuncuların birçok farklı bakış açısıyla seviyenin güzelliğine hayran kalırken etrafta dolaşmanın keyfini çıkarması için birinci sınıf ve gerçekçi 3D grafikler sunacak. Bununla birlikte, oyun, oyunculara sürekli olarak çok etkileyici içerik ve sayısız durum veya eğlenmeleri için farklı araç türleri getirecektir. Bunun da ötesinde oyun, oyuncuların birlikte etkileyici içeriği keşfedebilecekleri ve aynı zamanda çok oyunculu katılım için tasarlanmış birçok olağanüstü çok oyunculu etkinliğe katılmalarına izin verecek.

image 1

KEŞFETMEK VE PARK ETMEK İÇİN GENİŞ BİR DÜNYA

Oyun park etme sürecini simüle etse de, oyuncuların görevleri tamamlamadan önce dolaşıp keşfetmeleri için geniş bir açık dünya sunuyor. Bununla birlikte, bir oyuncu bir görevi üstlenmeye her başladığında, hedef ve park konumu, baskı için biraz zaman sınırlaması olsa bile, otomatik olarak rastgele görünecektir. Her içeriğin zorluğuna bağlı olarak, mesafe ve park pozisyonu oyuncular için canlı ve eğlenceli hale getirmek için farklıdır. Oyuncu görevi tamamlamak istemiyorsa, NPC’lerle etkileşime geçmek için etrafta dolaşabilir veya hareketli bir şehirde huzurun tadını çıkarabilir.

GERÇEK BİR DÜNYA GİBİ ÜCRETSİZ YÜRÜYÜŞ

Diğer simülasyon oyunlarıyla karşılaştırıldığında, serbest yürüme unsuru Car Parking Multiplayer kadar odaklı değildir. Bunun yerine oyun, oyuncuların araçlara girmek, alışveriş yapmak ve çok oyunculu modda yer alıyorlarsa diğer oyuncularla sohbet etmek için en sevdikleri karakteri yürüyerek kontrol etmelerine izin verecek. Bir simülasyon oyununda harika bir unsur ve oyuncuların sanal bir dünyada yaşarken gerçekliği hissetmeleri için bir fırsat. Oyun, karakter hareketlerini ve diğer birçok unsuru pürüzsüz ve esnek olacak şekilde tasarlayacak ve oyunculara oyun için özel bir his verecek.

MUHTEŞEM VE BÜYÜLEYİCİ ÇOK OYUNCULU MODLAR


Oyuncular mükemmel sürüş becerilerini sergilemek istiyorlarsa, çevrimiçi mod gittikleri ve tüm harika şeylerini keşfettikleri yerdir. Ayrıca, oyun, sayısız heyecan verici sürüş aktivitesinden sonra herkesin park etmenin muhteşemliğini rahatça yaşaması için sürekli olarak birçok heyecan verici etkinliğe ev sahipliği yapacak. Sadece bu da değil, oyuncular canlı bir boya rengi giyerlerse ve en sevdikleri araçlarla parlarlarsa öne çıkabilirler. En iyi yanı, bir test sürüşü için araç değişimi, insanların çeşitli araçları kullanma hissini ve konforunu keşfetmeleri için harika bir konsept.

Car Parking apk, oyunculara mükemmel ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için park etme öğelerini kullanan yaratıcı bir oyundur. Ayrıca, çevrimiçi veya tek oyunculu modlar aracılığıyla, oyuncular özel zorluklara erişmek ve hatta birçok özel etkinlikte diğer oyunculara eşlik etmek için daha fazla fırsata sahip olacaklar. Yani, her zaman gerçek araba sürme hissinin tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman bu oyun ilk park yerlerinize başlayacağınız yer olacaktır.

Car Parking Multiplayer’ı İndirin (MOD, Sınırsız Para/Kilitsiz)